KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Mixed media 12213330
nr 1221 3330
Sten Etling
(f. 1947), Sverige
Kuvert. Signerad, numrerad 25/50. Mixed media litografi/collage. Motivet: 26x28 cm
Sten Etling, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:52:08
2/12 12:24:26
100 kr
3/12 18:47:08